Cześć! 

Cieszymy się, że postanowiliście założyć konto na platformie pośrednictwa wolontariatu Pomocni Poznań. Strona jest cały czas w budowie, dlatego mogą występować okresowe problemy z logowaniem i funkcjonowaniem. W przypadku problemów z logowanie (również pierwszym) prosimy o kontakt mailowy: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Po zalogowaniu prosimy o wypełnienie podstawowych informacji dotyczących organizacji/wolontariusza, pomoże to zarówno osobom poszukującym form wolontariatu jak i potencjalnym organizacjom szukającym wolontariuszy. Większa ilość informacji pomoże znaleźć odpowiednich wolontariuszy lub formy działań wolontariackich. W przypadku dodawania oferty prosimy o kliknięcie w pole "Znajdź wolontariusza", a następnie "dodaj ofertę". Jesteśmy pewni, że postępując zgodnie z instrukcją uda się stworzyć ofertę, która zachęci potencjalnych wolontariuszy do zgłoszeń. 

Na adres mailowy prosimy przesyłać wszelkie sugestie oraz uwagi dotyczące funkcjonalności strony. Pomogą nam one poprawić funkcjonalność portalu.


Pozdrawiamy!
Pomocni Poznań