Prosimy o zapoznanie się z poniższym komunikatem w sprawie pomocy dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia

Drodzy Poznaniacy! Narastająca liczba wspaniałych inicjatyw oddolnych wspomagających poznańskie szpitale, a także rosnąca liczba pytań i potrzeb organizacyjnych, spowodowały potrzebę koordynacji wsparcia. W celu usprawnienia pomocy, zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pracowników szpitala jak i osób wspomagających prosimy serdecznie o przeczytanie poniżej ustalonych wytycznych i zastosowanie się do nich:

  1. każda restauracja/ organizacja/ osoba prywatna proszona jest o wypełnienie poniższego formularza. Prosimy w nim o podanie danych kontaktowych, rodzaju oferowanej pomocy, a także dyspozycyjności ilościowej i czasowej https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIUz6RpwVX9gc-kTZytvIolAhfOAjY659FsWo4mta0v7BJyQ/viewform?usp=sf_link
  2. ze względu na bezpieczeństwo pracowników szpitala i przepisy bhp, prosimy nie przynosić domowego jedzenia;
  3. prosimy nie organizować dostaw na własną rękę. Po wypełnieniu formularza osoby koordynujące pomoc z ramienia Miasta Poznania i zainteresowanego szpitala skontaktują się z Wami w celu ustalenia szczegółów.

W razie pytań prosimy o kontakt z:

  1. Zuzanną Kwiatkowską z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Miasta Poznania, tel: 61 878 57 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Izabelą Leśniak z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Miasta Poznania, tel: 61 878 57 96, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy nie kontaktować się bezpośrednio ze szpitalem, jego pracownicy są teraz skupieni na przygotowaniu szpitala do nowych zadań związanych z przeciwdziałaniem COVID-19.

Dziękujemy ogromnie za cudowne postawy i chęć pomocy, mamy nadzieję, że powyższe wytyczne pomogą w lepszej organizacji i zapewnią wszystkim zainteresowanym bezpieczeństwo.