Animator

Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki Ars
Dołącz teraz
Pozostało 3 dni

Adres:

ul.Nowowiejskiego 15/15a
61-732 Poznań
Stare Miasto

Zadania

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy organizacji urodzin dla dzieci. Mile widziane umiejętność pracy z dziećmi, umiejętności animacyjne i organizacyjne. Oferujemy zdobycie cennego doświadczenia, zapoznania się z funkcjonowaniem fundacji. Wystawiamy zaświadczenia/opinię o odbytym wolontariacie.

Ile czasu?

Piątki, soboty, niedziele, ewentualnie w tygodniu, w zależności kiedy i ile otrzymamy zgłoszeń na organizację urodzin
Animator

Opis projektu

Organizacja urodzin w Fundacji

Dodatkowe wymagania

- umiejętność pracy z dziećmi
- umiejętności animacyjne i organizacyjne

Oferujemy

Oferujemy zdobycie cennego doświadczenia, zapoznania się z funkcjonowaniem fundacji. Wystawiamy zaświadczenia/opinię o odbytym wolontariacie.

Możesz być także zainteresowany:

Wolontariat na Short Waves 2020

Najbardziej treściwy festiwal krótkiego kina w Polsce już 17-22.03.2020! Short Waves Festival to sieć filmowych wydarzeń, rozproszonych w przestrzeni miejskiej Poznania. Ich trzonem są pokazy konkursowe – zestawy filmów krótkometrażowych obejmujących trzy kategorie: Konkurs Międzynarodowy, Konkurs Polski, Dances with Camera. Short Waves Festival to także rozrywkowe filmowe pasma tematyczne, takie jak Comedy Shorts czy Horror Shorts, program fokusowy, a także nowatorskie wydarzenia audiowizualne. W programie nie zabraknie również Random Home Cinema, czyli słynnych już pokazów w prywatnych mieszkaniach poznaniaków. Podczas festiwalu organizowane są także warsztaty i spotkania branżowe.

Wolontariat Nowe ZOO

Wolontariat Nowe ZOO Poznań Ogród Zoologiczny w Poznaniu jest niezwykłym miejscem dla wszystkich miłośników zwierząt. Od wielu lat swój wkład w jego funkcjonowanie mają wolontariusze, którzy wpierają pracowników ZOO w najróżniejszych działaniach. Wielu naszych pracowników rozpoczynało swoją przygodę w ZOO jako wolontariusze. Wolontariat w ZOO odbywa się w miesiącach kwiecień-wrzesień. Co miesiąc (od marca do sierpnia) odbywają się spotkania informacyjno-rekrutacyjne dla zainteresowanych osób.

Wolontariat Stare Zoo

Wolontariat Stare ZOO Poznań Ogród Zoologiczny w Poznaniu jest niezwykłym miejscem dla wszystkich miłośników zwierząt. Od wielu lat swój wkład w jego funkcjonowanie mają wolontariusze, którzy wpierają pracowników ZOO w najróżniejszych działaniach. Wielu naszych pracowników rozpoczynało swoją przygodę w ZOO jako wolontariusze. Wolontariat w ZOO odbywa się w miesiącach kwiecień-wrzesień. Zapraszamy do umawiania się na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dla zainteresowanych osób.

WOLONTARIAT W PRZEDSZKOLU W GRUPIE DZIECI NAJMŁODSZYCH,

POMOC DZIECIOM Z TRUDNOŚCIAMI I DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI

Przyczyń się do wzrostu bezpieczeństwa publicznego!

Działalność w ramach Służby Wolontariackiej Stowarzyszenia realizuje się w ramach porozumienia wolontariackiego. Celem wolontariatu jest wdrożenie programu "Interwencja i Wsparcie w Prawidłowym Powrocie do Społeczeństwa Osób Skazanych" Więcej na http://www.postpenit.pl/program-interwencja-i-wsparcie Zajrzyj na naszą stronę www.postpenit.pl