Wolontariusz dla Całych Małych

Fundacja Wspierania Rozwoju Małego Dziecka "Cali Mali"
Dołącz teraz
Pozostało 55 dni

Adres:

Warszawska 25
61-113 Poznań
Malta

Zadania

Szukamy wolontariuszy do pomocy w opiece nad Dziećmi w rodzinach, gdzie urodziły się Wieloraczki.
Poszukujemy osób, które studiują kierunki: pedagogiczne, psychologiczne lub fizjoterapię.

Ile czasu?

Dowolna ilość godzin w ciągu tygodnia.

Opis projektu

Wsparcie Rodzin Wieloraczków to projekt Fundacji "Cali Mali", realizowany z budżetu Miasta Poznania- Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych.
Nasi pracownicy otaczają opieką terapeutyczną Dzieci oraz Rodziców Rodzin Wieloraczków.
Świadczymy opiekę: logopedy, fizjoterapeuty, psychologa lub innych potrzebnych specjalistów.
Poszukujemy wolontariuszy, którzy mogą podjąć co jakiś czas opiekę na dziećmi: wyjść na spacer, pomóc w domu w opiece, poczytać książeczki, pouczyć się, pobawić.

Dodatkowe wymagania

Najlepiej studenci kierunków pedagogicznych, psychologicznych, fizjoterapii.

Oferujemy

Oferujemy pracę w zespole specjalistów, pomoc w organizacji praktyk zawodowych, doświadczenie zawodowe, odpowiednie zaświadczenia i podziękowania - również dla Państwa Uczelni Wyższych czy przełożonych.

Możesz być także zainteresowany:

Promocja zdrowia

Prowadzenie działań edukacyjnych z dziećmi na oddziale onkologicznym.

Wolontariat Pierwszej Pomocy

RATUJĘ, BO POTRAFIĘ! W projekcie podejmujemy się szeroko rozumianej edukacji w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizujemy warsztaty, webinary i akcje promujące aktywne działania i postawy na rzecz udzielania pomocy. Przeciwdziałamy wykluczeniom włączając w nasze działania osoby z grup dyskryminowanych, zagrożonych wykluczeniem i wykluczonym. Bardzo ważne jest dla nas, aby być tam, gdzie nie mogą dotrzeć służby medyczne, szczególnie w dzisiejszym trudnym czasie podczas pandemii COVID19. W ramach projektów wolontariusze_szki będą wspierać działania Fundacji z tego właśnie obszaru zyskując kwalifikacje w postaci certyfikowanego kursu oraz obszernej wiedzy praktycznej udzielanej na codzień przez kadrę.