Promocja zdrowia

Fundacja Wspierania Zdrowia Dzieci i Młodzieży
Dołącz teraz
Pozostało 48 dni

Adres:

ul. Szpitalna 27
60-572 Poznań
Ogrody

Zadania

Poszukujemy osoby, która pomoże prowadzić zajęcia na dziecięcym oddziale szpitalnym.

Ile czasu?

2 dni w tygodniu

Opis projektu

Prowadzenie działań edukacyjnych z dziećmi na oddziale onkologicznym.

Dodatkowe wymagania

Poszukujemy studentów uczelni medycznych.

Oferujemy

Doświadczenie w pracy z dziećmi na oddziale szpitalnym, porozumienie wolontariackie, NNW, zaświadczenie o wolontariacie oraz pomoc specjalistów.

Możesz być także zainteresowany:

Wolontariusz dla Całych Małych

Wsparcie Rodzin Wieloraczków to projekt Fundacji "Cali Mali", realizowany z budżetu Miasta Poznania- Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych. Nasi pracownicy otaczają opieką terapeutyczną Dzieci oraz Rodziców Rodzin Wieloraczków. Świadczymy opiekę: logopedy, fizjoterapeuty, psychologa lub innych potrzebnych specjalistów. Poszukujemy wolontariuszy, którzy mogą podjąć co jakiś czas opiekę na dziećmi: wyjść na spacer, pomóc w domu w opiece, poczytać książeczki, pouczyć się, pobawić.

Wolontariat Pierwszej Pomocy

RATUJĘ, BO POTRAFIĘ! W projekcie podejmujemy się szeroko rozumianej edukacji w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizujemy warsztaty, webinary i akcje promujące aktywne działania i postawy na rzecz udzielania pomocy. Przeciwdziałamy wykluczeniom włączając w nasze działania osoby z grup dyskryminowanych, zagrożonych wykluczeniem i wykluczonym. Bardzo ważne jest dla nas, aby być tam, gdzie nie mogą dotrzeć służby medyczne, szczególnie w dzisiejszym trudnym czasie podczas pandemii COVID19. W ramach projektów wolontariusze_szki będą wspierać działania Fundacji z tego właśnie obszaru zyskując kwalifikacje w postaci certyfikowanego kursu oraz obszernej wiedzy praktycznej udzielanej na codzień przez kadrę.